«Linkejimai iš namų» Žiema

Mūsų nauja rubrika «Linkejimai iš namų»    

Arnolda pasakoja apie savo naują augintinę Kaštanką (dabar vardu Žiema), kurią ji “įsidukrino” mūsų prieglaudoje. 

Žiema (buvus Kaštanka) pas mus atsikraustė Spalio 13-tą dieną. Buvom prieš dvi savaites grįžę iš Anglijos su savo dviem šunim Erke ir Bite, ir norėjome į kompaniją priimti vieną šuniuką iš prieglaudos. Atvažiavome į Visaginą pažiūrėti į Bairą, o išvažiavome su Žiema, nes išėjus ją pavedžioti ji vis nenuleido akių nuo mūsų, lipo į rankas, iškart ėjo prie mašinos — taip kartu ir išvažiavom .
Žiemos charakteris labai įdomus, ji buvo jau paimta prieš mus, bet grąžinta. Pirmomis dienomis, net savaitėmis namuose stresavo — kurį laiką apetitas buvo prastesnis, ilgą laiką bijojo tamsos, tad drebėdavo atėjus nakčiai. Iki šios dienos nemėgsta likti namie mums išvažiavus, nesvarbu, kad visi namai pilni draugų   Bijo garsių garsų, kirptis nagus ir neduoda pilvuko glostyt   Bet visais kitais klausimais Žiema jau apsiprato būti namų šunimi, miega lovoje, glaustosi su kitais šunimis, žaidžia su žaislais. Kartu augina vištas, triušius, putpeles ir jų neskriaudžia. Kartu užauginome ir kelis šuniukus bei laikinoje globoje rūpinomės kitais šuniukais.
Žiema labai mėgsta gyventi kaime ir į miestą važiuoti nenori — tik atsidūrus mieste prilimpa prie žemės ir niekur neina. Bet mėgsta važinėti mašina, važiuojame į mišką, Žiema ten bando nugraužti visas šakeles .
Dabar Žiema gyvena su keturiais draugai — Erke, Bite, Diedu ir Zuikiu. Vienintelė iš savo kompanijos nebijo šalčio (matyt pagal vardą) 

Ar jusu augintinis yra iš mūsų prieglaudos? Atsiųskite savo istoriją ir nuotrauką mums į Facebook messenger ir mes pasidalinsime:  
www.facebook.com

Post a Comment

Consecte libero id faucibus nisl tincidu. Magna etiam tempor orci lobor faculs lorem ipsum.

Instagram feed