Savanorystė

Mes visuomet laukiame savanorių – žmonių, kurie savo laisvą laiką norėtų praleisti gyvūnų apsuptyje, padėdami personalui atlikti įvairias užduotis.
Šis darbas yra neatlygintinas. Vienintelis atlygis – tai žinojimas, kad padarėte dar vieną gerą darbą. Laikas, praleistas padedant prižiūrint gyvūnus, ne tik gerai nuteikia, bet ir leidžia pailsėti nuo įtemptos protinės veiklos tiesioginiame darbe, studijose.
Į savanorystę mes žiūrime labai atsakingai. Tik pasikalbėjus asmeniškai nuspręsime, ar esate tinkamas ir pasiruošęs šiam atsakingam darbui.
Jei esate pasiruošę padėti, suprantate, kad tai yra įsipareigojimas gyvūnui, ir norite sužinoti daugiau apie savanorystės galimybes Visagino Padėk Man prieglaudoje – susisiekite su mumis arba užpildykite anketą žemiau.
prieglauda2012@gmail.com

Šunų vedžiojimas

Jeigu neturi pakankamai laiko bet nori padėti, kviečiame atvykti pavedžioti šunų.
Šunų vedžiojimas vyksta šiuo metu: 12:00 - 13:00
Reikalinga išankstinė registracija. Apsirenkite patogia apranga bei avalyne.
16-17 m. jaunuoliams būtina atsinešti raštišką tėvų sutikimą, o jaunesnius savanorius kviečiame atvykti su vienu iš tėvelių.

Ilgalaikė savanorystė

Kviečiame tave tapti „Padėk man “ savanoriu !

Tai gali padaryti paprastai:
• Turi būti sulaukęs 16 metų ir gauti raštišką tėvų leidimą (jei tau 18, leidimo nebeprireiks);
• Užsiregistruotis telefonu: 867615359, 867015470 arba el.paštu prieglauda2012@gmail.com.
• Kai sulauksi atsakymo, reikės atvykti į prieglaudą, sudalyvauti mokymuose.
Svarbi informacija, norintiems savanoriauti:
• Per dieną turime vieną pamainą nuo 8:00 iki 16:00. Dirbame be poilsio dienų.
• Savanorius kviečiame atvykti į gyvūnų prieglaudą nuo 11:00 iki 14:00. Į pamainą savanoris užsirašo, kada gali, ir kai pamaina dar nebūna pilna. (Geriau užsiregistruotis iš anksto)
• Pamainos metu tvarkome šunų narvus, vedžiojame ir maitiname šunis, sutvarkome prieglaudą. Pas kates – tvarkome narvus karantinuose, o laisvuose kambariuose valome kraiko dėžutes, keičiame vandenį, plauname grindis.
• Svarbu paminėti, kad savanoriai dirba ne tik prieglaudoje!
• Visada ieškome tekstų rašytojų, fotografų, galinčių prisidėti prie socialinių tinklų turinio, operatorių ir vairuotojų!

Ekskursijos

Prieglaudoje visada laukiamos ekskursijos. Jei norite apsilankyti ir padėti savanoriams kartu su draugais, kolegomis ar artimaisiais, galite tai padaryti iš anksto suderinę su prieglaudos darbuorojais. Tą padaryti galite parašydami el. paštu prieglauda2012@gmail.com.

Savanorio Anketa

Prašome užpildyti šią formą ir mes su jumis susisieksime.     

    Consecte libero id faucibus nisl tincidu. Magna etiam tempor orci lobor faculs lorem ipsum.

    Instagram feed