Apie mūs

Jeigu jūs domina mūsų veikla

Mes - visuomeninė organizacija "Padėk man" , savanorių grupė, kurie tiki, kad  ateitis  - mūsų rankose. Mes visi iš Visagino, kur yra labai daug benamių gyvūnų. Sunku jų nepastebėti,  dar sunkiau praeiti. Ir nepaisant to, kad gyvūnų prieglaudos mieste dar nebuvo, abejingų žmonių jame pakankamai. Socialinė organizacija "Padėk man"  užregistruota 2012-12-12, aktyviai ėmėsi darbo. Mūsų šūkis - ne žudyti, ir ne vogti. Tikslas kurio mes siekiame - padėti beglobiams gyvūnams rasti namus ir mylinčius šeimininkus. Jei kartais to  pasiekti nepavyksta, mes pažadame padaryti viską, kas įmanoma, kad benamiams šunims ir katėms butų šilta, sotu  ir kad jie butu apsupti žmonių rūpesčiu. Prisijunk prie mūsų dabar!

Mūsu veikla.

Mes priimame benamius gyvūnus, rūpinamės jais ir ieškome naujų šeimininkų. Norėdami tai padaryti, mes turime rūpintis, kur ir kaip gyventi katems ir šunims, kad jiems būtų užtikrintas  gydymas ir vakcinavimas, palaikome tvarką ir švarą prieglaudoje, taip pat reguliariai vedame pasivaikščioti ir žaidžiame su jais. Be to, mes sprendžiame organizacines problemas, ieškome partnerių ir įgyvendiname projektus.
Tarp nuolatinių projektų, galite dalyvauti ir jūs :
  1. Laikina gyvūnų priežiūra atostogų metu. Atėjus pavasariui daugelis iš mūsų važiuoja į užmiestį, praleidžia daug laiko lauke, lieka nakvoti  kotedžuose.Kompaniją jums gali palakyti mielas šuniukas, be to,  galėsite praleisti naktį toli nuo miesto nieko nebijodami.
  2. Vyresnio amžiaus žmonių augintinių vedžiojimas. Daugeliui vyresnio amžiaus žmonių  sunku išvesti savo augintinius, ypač blogu oru. Todėl, jie dažnai yra priversti atsikratyti gyvūnų. Norėdami to išvengti, mes skatiname 12-16 metų mergaites ir berniukus  pasivaiksčiuoti su tokiais augintiniais. Šis projektas yra idealus tiems, kurie tikrai nori turėti augintinį, bet dėl ​​tam tikrų priežasčių negali sau to leisti.
  3. Klubo susirinkimai vienišiems vyresnio amžiaus žmonėms. Kartą per mėnesį, mes suteikiame  transportavimą į vyresnio amžiaus žmonių, kurie nori susirasti draugų, malonu kalbėti ir turėti gerą laiką mieste. Mes siūlome Jums maitinti gyvūnus ir pasivaikščioti su jais naujų draugų kompanijoje.